Расчет маршрута
Расчет маршрутаЧитайте новый цикл статей:
Booking.com

На море в Хорватію

Автор: указан в отчете
Города: Макарска, Цриквеница
Год путешествия: 2014
Вид отдыха: Автопутешествие

 

На море в ХорватіюНа море в ХорватіюЛуцьк – Мішкольц (Угорщина) – Балатон (Угорщина) – Цриквениця (Хорватія) – Макарська (Хорватія) – Будапешт (Угорщина) – Жешув (Польща) – Луцьк

Продолжительность: 12 дней

Пробег: 3485 км.

ПУТЕШЕСТВИЕ СОСТОЯЛОСЬ НА АВТОМОБИЛЕ:На море в ХорватіюМарка: Volkswagen Volkswagen Passat

Средний расход топлива в поездке: 6.8 л/100км

Отзыв об автомобиле: Надійний, економний і найкращий для далеких поїздок автомобіль

Подорож на море автомобілем планувалась уже десь 3 роки. Але по різних обставинах поїздка постійно переносилась і відмінялась. В жовтні минулого року вирішили остаточно, що в червні таки здійсниться наша мрія побачити Хорватію. Події в країні похитнули впевненість у можливості відпочинку влітку. Але відбулись ще зміни в житті і стало зрозуміло, що або їдемо зараз, або невідомо коли. Зібрались фактично за 1 день. Так далеко на авто ми ще ніколи не їздили. Декілька автобусних турів по Європі, поїздки на 2-3 дні автомобілем в сусідню Польщу (Краків, Варшава, Люблін) от і весь наш досвід подорожей по Європі. Так що подорож перша, відгук теж перший, тому прошу не судити строго. Відразу прошу вибачення за якість фото.

Період подорожі: 14.06.2014 - 26.06.2014

Екіпаж - молода пара

14.06.2014

Виїхали в 6.20 ранку. Оскільки в нас польські шопінг-візи, то вирішили не ризикувати (зважаючи на багато негативних відгуків про ставлення до польских віз угорських митників) і їхати на польський кордон Устилуг – Зосин. Перед кордоном заправились «до повного» дешевим українським бензином. Приїхали до шлагбауму в 7.35. Черга була невелика, але попали на перезмінку. Рівно 3 години на перехід кордону і ми в Польщі. Час перевівся на годину назад. Тобто в 10.35 ми були в Європі. Дороги в Польщі хороші, дуже важко їхати не порушуючи швидкісний режим. Але ми старались. За 40 км до Словаччини  в 14.15 заїхали на заправку, пообідати і ще долити польського бензину (ціни на бензин порівнювали на сайті atotreveler.ru). Залили 20,5 л бензину, пообідали домашніми бутербродами, взятими в дорогу і в 14.45  вирушили далі. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

 В Словаччині віньєтки не купували, вирішили об’їхати невеличкі платні участки. Але спільної мови з навігатором ми не знайшли і в результаті трохи поблукали по горам, по типових циганських поселенях, по крутих серпантинах. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Дуже цікаво і гарно, але трохи страшно і довго. Хоча настрій це не зіпсувало. Вцілому Словаччину проїхали за 2,5 години.

В 17.50 приїхали на кордон з Угорщиною, де повинні були купити віньєтку. Попали на нову дорогу, якої не бачить наш навігатор. Знову трохи нервів, бо переживали, що дорога може бути платна, а віньєтки ще немає. Кордону як такого між країнами немає, так, залишки колишньої інфраструктури і надписи стають уже угорською. До слова, мова угорська – жах, нічого не зрозуміло. Купили віньєтку на місяць за 20 євро. В форинтах угорських вигідніше купляти, але де ж їх взяти, якщо тільки заїхав в країну, а ніяких обмінників ми не побачили. Ще 70 км дороги і ми приїхали в Мішкольцтапольца, де у нас було заброньоване житло. Відразу потрібну адресу навігатор не знайшов, довелось питати у людей.  На диво з першого разу зрозуміли англійську перехожої (мову вчили ще в школі 20 років назад і рівень відповідний) і поселились в приватний готель Abigel Vendeghaz.

На море в Хорватію

Господар говорить англійською, ми – ні. Але розібрались. Парковка в дворі. Нам відразу дали ключ від номера і воріт. Дуже зручно. На жаль уже було 19 год і в печерні купальні, ради яких ми і приїхали сюди вже були закриті. Картки в готелі, на жаль, не приймали, в купальнях теж, тому за порадою господаря ми пішли шукати Теско, щоб там обміняти євро на форинти. Пройшли хвилин 20-25, зрозуміли, що ще далеко, вернулись, взяли машину, знайшли Теско. Банк вже не працював, то ми купили пива і сиру і поїхали вечеряти в номер. Відразу зверну увагу, що пиво ми завжди беремо країни в якій знаходимось. Для нас абсолютно немає змісту в угорщині пити, наприклад, чеське пиво. Угорське пиво нам не сподобалось. В 23.20 лягли спати.

Пробіг за день 645 км, середній розхід 6,4л.

15.06.2014

Прокинулись в 7 ранку. Поснідали на загальній кухні, привезеними з дому харчами. Зібрали речі, поїхали в Теско обміняли 50 євро. Розрахувались за готель і поїхали до купалень. Біля самих купалень є парковка, але дорога. Ми залишили машину просто на вулиці, біля якогось магазинчику і прогулялись до купалень по парку метрів 400. Зайшли в купальні в 10 год. Заплатили за 4 год. перебування. Брати квитки на день вигідніше, але у нас були плани далі. Що приємно, прейскурант є українською, і немає російською мовою. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію 

Купальні супер! Басейни і в печерах і на вулиці. Досить велика територія. Шкода, що не потрапили сюди ввечері, після довгої дороги це було б те, що треба. Вийшли ми десь через 2,5 години, прогулялись по парку і пішли до машини. Нас чекала дорога до Ліллафюред, озеро Хаморі. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

В 13.00 поїхали. Їхати 15 км. Не дуже нас вразило це місце. Спеціально їхати не варто. Так собі озеро. Ніби і гарно, але стежка навколо озера далеко від води і прогулянка не приносить візуального задоволення. Можна взяти човен на прокат і поплавати по озеру. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

На море в ХорватіюНа море в Хорватію  

Замок гарний. Зараз це діючий готель. Біля нього декілька водопадів. Підійти до них не можна, є обзорні площадки, з яких їх можна роздивитись і пофотографувати. Погуляли годинку і в 14.15 поїхали на озеро Балатон. Там у нас друга ночівля заброньована. Їхати по угорським автобанам – це суцільне задоволення. Проїжджали через Будапешт. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

В 17.30 були на місці. Готель Jogar знайшли зразу. Дуже гарний. Швиденько поселились і на озеро. Покупались в Балатоні. Озеро величезне. Схоже на наш Світязь. Гарнй пляж. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Потім гуляли по містечку. Все дуже аккуратно, гарно, але відчувається, що ще не сезон – багато закладів і готелів ще закрито. Хотіли знайти кафе з угорською кухнею, але знайшли тільки піцерії. А коли повертались, то помітили ресторан Kukurica. Зайшли і таки поїли гуляш (дуже смачно і дорого).

Пробіг за день 347 км, середній розхід – 7,1 л.

16.06.2014

Прокинулись в 7.30 і пішли снідати. Гарний ресторан, все смачно. Ще раз прогулялись до озера, пофотографувались. Дуже нам сподобалось це місце. Спочатку навіть думали по дорозі додому знову тут зупинитись на ніч. Виселились з готелю і в дорогу до моря. Виїхали в 9.40. В 11.15 приїхали на  кордон з Хорватією. Перед тим, ввечері прочитали в інтернеті, що в Хорватії заборонене тонування переднійх вікон в машині. Штраф 100 євро. Дуже переживали, уже були готові самі на кордоні дерти тонування. Але обійшлося, нічхто нам нічого не сказав і через 20 хв ми в Хорватії. Майже відразу попали на перший платний участок дороги: натискаєш кнопку, береш  чек і їдеш. В кінці платного участку даєш оператору чек і картку або готівку і все. Дороги в Хорватії прекрасні, але досить дорого. Вцілому провели 4 години в дорозі. Їхали по таких гірських дорогах, що було страшно подивитись в сторону. Перед містом Цриквениця, де ми планували зупинитись на декілька ночей, побачили супермаркет Конзум, де надіялись знайти wi-fi і забронювати житло. Зайшли в кафе з wi-fі, випили капучіно і за півгодини забронювали номер з дворазовим харчуванням в готелі Slaven в містечку Selce біля Цриквениці за 53 євро. Знайшли готель швидко, поселились. Парковка біля готелю, машину свою бачили з вікна номеру.

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

 Номер супер, тільки немає холодильника, кондиціонера і wi-fі тільки на рецепції. До вечері було ще багато часу і ми пішли гуляти. Гарне курортне містечко. От тільки погода не радувала:, пасмурно, хмарно і сильний вітер. Погуляли 2 години, подивились місто, кемпінг, море.  

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Пофотографувались і пішли на вечерю. Вечеря в 19.00. Великий вибір страв, смачно. Алкоголь і напої за додаткову плату.  Після вечері посиділи в інтернеті в холлі готелю і пішли спати.

Пробіг за день 396 км., розхід 6,6 л.

17.06.2014

Погоди все ще немає. Думаємо чи лишитись тут ще на день чи їхати далі на південь. З 7 до 9.30 сніданок, поїмо і вирішимо. Поснідали, подивились погоду тут і в Макарська (там теж не спека), та і захотіли залишитись ще на день, бо погоди немає ніде, а відпочити від дороги треба. Тим більше, що містечко нам подобається, готель хороший, годують прекрасно. А що ще треба для відпочинку? Забронювали цей же готель ще на 1 ніч на booking. Цікаво, що якщо бронювати на booking, то ціна 53,20 євро з дворазовим харчуванням, а якщо просто в готелі, то 76 євро. Отака собі різниця. Десь в 10 год. пішли гуляти, далеко, на цілий день. Купальники і рушник взяли з собою (може насмілимось покупатись). 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію 

Дуже гарні пляжі пляжі бачили: дрібна галька і сосни близько до води. Краса!  Вирішили ми, що бути на морі і не купатись – це неправильно. Пляжі порожні, ніхто ніде не купається, а ми пішли. Море супер! Задоволені і щасливі пішли гуляти далі. Потрохи почало розпогоджуватись, виходити сонце. Дійшли ми до центру міста Цриквениця. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Сонце  уже реально почало припікати і ми вирішили повалятись на пляжі, тим більше, що пляжі кругом дуже гарні. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Відпочивали з 12 до 15 год., накупались, позагоряли і вирушили назад в готель. Зайшли в супермаркет Конзум, купили на обід йогурт, піцу і персики. Пообідали на лавці в парку в центрі Цриквениці, дивлячись на море і відганяючи нахабного горобця. Йшли до готелю 45 хв. Ще годинку полежали на пляжі біля готелю, але нам тут сподобалось менше – крупніша і гостріша галька, і здалось холоднішим море. Здивувало те, що на жодному пляжі ми не бачили душів, щоб змити з себе сіль. Повернулись в номер, випили вина (відсвяткували початок пляжного відпочинку) і пішли на вечерю. Потім ще годинку погуляли, подивились фільм і лягли спати. 

Прекрасний день.

Пробіг за день 0 км.

18.06.2014.

Погода знову так собі, хмарно і сильний вітер. Вирішили їхати на південь. Поснідали в готелі, виселились і в 8.35 виїхали. По дорозі надумали їхати в містечко Оміш, так як дуже багато позитивних відгуків про відпочинок там. По автобанах їхати швидко і в 12.15 ми були на місці. Пляжі дійсно надзвичайно гарні. Але нам не сподобалось саме містечко – маленьке село, ні набережної, ні кафе, ніяких розваг ми не побачили. Спробували знайти житло, дорого нам здалось (хоча і за 20-30 м. до моря). Може не там зупинились, не знаю. Але вирішили їхати в Макарську. Дорога просто дух захоплює – тунелі, обриви, гори і море, море, море.

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

 

 

В 13.00 поставили машину в Макарська біля Lidl і пішли шукати житло. На вулиці пасмурно і дуже парно. А по дорозі навіть накрапав дощ. Взагалі це вперше в житті ми шукали житло на місці, а не бронювали його раніше. Вийшли до пляжу і пішли від моря шукати апартаменти. Заходили в усі будинки, де висіла табличка про здачу апартаментів  (це практично в усіх будинках). Подивились 5 чи 6 варіантів, втомились і вже не хотіли дивитись більше, тому що умови практично однакові, ціни теж. Вирішили зайти в останній будинок і тоді уже визначатись. Зайшли, вийшла господиня, сказала, що номерів в неї немає, але зараз нас завезе мужчина недалеко і там є вільні апартаменти. Ми уже і їхати не хотіли, але вмовили нас, що це зовсім близько. Проїхали дійсно зовсім недалеко, мужчина залишив нас з господинею. Вона показала нам 3 номери і тут ми і залишились. Нам сподобалась власниця, апартаменти, великий балкон, який від дороги закриває велике дерево, і близькість моря. Виявилось, що ми всього на другій лінії від моря (потім порахували, що від будинку до пляжу 250 кроків). Так для себе ми і не зробили єдиний висновок як краще бронювати заздалегіль чи шукати на місці. Бронювати – це економити час, це визначеність. Можна почитати відгуки і бути готовим до плюсів і мінусів житла. Але коли ти дивишся житло в інтернеті, то зазвичай є тільки фото апартаментів, але не можливо оцінити вигляд з вікна, тишину і т.д. (в одному з апартаментів, які ми дивились, вікно виходило на стіну сусіднього будинку, одні апартаменти були в підвалі і вікна не було взагалі, в іншому номері вікно виходило на дуже шумну вулицю). На 6 ночей ми розмістились в апартаментах за 35 євро, з парковкою в дворі і великим балконом. 

 На море в Хорватію На море в Хорватію

Повернулись до Lidl, закупились трохи продуктами і поїхали в своє нове тимчасове житло. Закинули речі і відразу на пляж. Покупались, обсохли і повернулись в номер вечеряти. Величезним плюсом нашого номеру був балкон і меблі на ньому. Ми ні разу в кімнаті за столом і не сиділи. Постійно їли на балконі. Це супер.

Приготували вечерю, відсвяткували приїзд і пішли гуляти. Пройшлись по набережній, ввечері ще подивились фільм і лягли спати.

Пробіг за день 398 км. Розхід 7,0 л.

19.06.2014.

Встали в 7.30. Пасмурно і прохолодно на вулиці. Поснідали і вирішили їхати на озера Імотскі. Це недалеко від Макарська, десь 35 км. Поснідали і в дорогу. Виїхали в 9.50, 50 хв на дорогу, 20 кун (приблизно 40 грн.) плата за дорогу і ми на місці. Це неймовірно! Описати цю красу неможливо. Яскраво голубе озеро, оточене величезними горами. Вниз веде стежка, з оглядовими площадками. Ми спускались вниз перші, трохи за нами йшли ще різні групки людей. Якби ми були самі, то було б навіть моторошно. Така тишина. 

На море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в Хорватію

Купатись було чомусь трохи страшнувато. Але прийшли ще люди, неймовірна тиша пропала, виглянуло сонце і ми таки поплавали в озері. Вода прозора і тепла. Можна було б залишитись біля озера відпочивати ще декілька годин, але ми якось не подумали про це раніше і не взяли з собою нічого ні їсти, ні навіть пити. Посиділи, полюбовались і пішли наверх. Стало жарко, йти тяжко і досить довго. Але краса навколо варта будь-яких незручностей.

Місце просто казково красиве! Його варто побачити однозначно. Тільки ради цього треба побувати в Хорватії. Біля голубого озера на відстані 1 км є ще червоне озеро. Там купатись не можна, спуститись вниз до нього неможливо. Колір води не яскраво голубий, а синій. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Дуже гарно. Уже потім ми побачили таблички з інформацією про озера Голубе (Modro) і Червоне (Crveno).

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

В Макарську приїхали в 14.30. Пообідали і пішли на пляж. Жари немає, дуже хмарно. Покупались два рази, переодягнулись і пішли в місто на вечерю. Хотіли поїсти рибне плато. Але дуже все дорого (від 400 грн. блюдо). Обійшовши декілька кафе, присіли в одному і замовили по порції риби на грілю з гарніром і літр домашнього вина. За все 150 кун. 

На море в Хорватію 

Смачно. Погуляли по місту, пройшлись по вечірній набережній.

Пробіг за день 77 км. Розхід 7,4 л. 

20.06 – 23.06.2014.

Ці дні присвятили пляжному відпочинку.  Купались, загоряли і багато гуляли по вечорах. Погода супер, море дуже гарне. Пляж гальковий, захід в воду галька з великим камінням. Крім того, є їжаки морські. Тому краще купити тапочки для купання. Базарчик великий, безліч сувенірів, одягу, рушників, взуття. Продавці, з якими ми спілкувались, знають про Україну, відразу згадують Кличка.  

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

На пляжах продають варену кукурудзу і печені пиріжки з ягодами. Але ми не купували. Пробували морозиво (ріжок 5 – 7 кун), не смачне. Два рази ходили в кафе на піцу з пивом. Стандартна ціна на піцу від 35 кун, пиво 0,5 л – 15 кун (30 грн). Але деякі заклади проводять акції, про що пишуть на дошках перед входом. Наприклад, ми ходили в кафе, де усе пиво було по 10 кун. В деяких кафе усі види піци були по 35 кун. Багато кафе та ресторанів пропонують комплексні сніданки і обіди. По вечорах практично усі столики заняті, але ми звернули увагу, що люди в основному п’ють, а не їдять. Хоча може просто в Європі не принято так закушувати, як у нас. А основний контингент все-таки німці. Для них все це, напевно, і не дуже дорого. Але ми в основному готували самі. Супермаркетів достатньо. В різних кінцях міста розташовані Лідл і Конзум, в центрі Tommy. Ціни здались мені дорожчими ніж в нас, і дорожчими ніж в Польщі (порівнювала ціни в Лідл).

Кожен вечір ходили гуляти по місту, по набережній. Тим більше, що дуже вже гарно навколо. Ці гори, море, сосни – не віриться, що ти це бачиш насправді. Схоже на відкритки.

На море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в ХорватіюНа море в Хорватію

На набережній пропонуються екскурсій на сусідні острови Брач, Хвар і Корчула на катері. Везуть на острів, годину вільного часу в місті, потім рибний обід, потім 2 години часу на покупатись і позагоряти і назад. Все це коштує 200 – 220 кун з людини. Ми спочатку і хотіли поїхати, але не сподобалось те, що немає ніякої екскурсії, а просто доставляють на острів. Море те ж саме, що і тут в нас, пляж такий самий, то чи є зміст платити 400 грн з людини. Ми не поїхали, може і дарма, не знаю. Не спілкувались з людьми, які б їздили, тому чи варто їхати чи ні – невідомо. Я дуже хотіла в Дубровнік. До нього з Макарська 255 км. Тільки дорога займе 6 годин в обидві сторони. Тому їхати машиною ми не захотіли. А екскурсій толкових і не було. Пропонують тільки дорогу в Дубровнік і назад. Автобус їде 3 години до Дубровніка, там 4 години вільного часу і 3 години дорога назад. Вартість 500 кун з людини. Знову ж таки, пошкодували грошей, і потратити півдня на дорогу, і не поїхали. Хоча уже зараз, вдома, думаю, що треба було поїхати.

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Останній свій день відпочинкув Макарська ми провели виключно на пляжі. Хотіли накупатись і натішитись сонцем на весь рік. Відводили душу. 

Ввечері 23.06. розрахувались за житло, за ці 6 днів. Традиційна вечірня прогулянка до моря. Кинули в море монетки, щоб повернутись.

24.06.2014

Встали в 6.15. Поснідали, зібрались і в 8.15 виїхали на Будапешт. Плануючи цей переїзд, ми трохи переживали, тому що до Будапешту 798 км, а у нас немає досвіду поїздок на такі далекі відстані. Але враховуючи автобани в Хорватії і Угорщині, вирішили ризикнути. Готель в Будапешті забронювали ще ввечері. В дорозі 2 маленьких зупинки на заправку і туалет, багато тунелів (найдовший 5 795м), дві платних дороги, 15 хвилин на кордоні і рівно через 6 годин, в 14.15 ми проїхали кордон Хорватії і Угорщини. Ще 3 години в дорозі і в 17.15 ми поселились в готель Canada в Будапешті. Готель непоганий, але дуже шумно. Біля готелю вокзал і дорога. Всю ніч досить активний рух. Пробували закривати вікно, але тоді неймовірно душно, а кондиціонера немає. Але якщо це знати і просити номер, щоб вікна виходили в двір, то все дуже пристойно.

На море в Хорватію

Закинули речі і вирішили поїхати в ТЦ Арена Плаза. В центр гуляти не поїхали, бо в Будапешті уже були, і не раз. Трошки постояли в заторах. Перед ТЦ побачили недорогу заправку (на автобані дорожче відчутно), залили 30 л. Шопінг якось не дуже вдався. Мало що купили. Зайшли в Теско, накупили додому угорсього пива і, обов’язково, напій Unicum. В 21.30 повернулись в готель. Я ще до 23.20 бронювала готель в Жешуві і планувала переїзд на завтра.

Пробіг за день 828 км., розхід 6,9 л.

25.06.2014

Поснідали в 7 ранку в готелі. Сніданок був найкращим з усіх готелів, в яких ми зупинялись. В 8.10 виїхали. Їхали через Словаччину. В Кошице і Братиславі ми уже були в травні 2013р., тому планували тільки заїхати в супермаркет і купити словацький алкогольний напій Татранський чай (привезли його з минулої поїздки і дуже нам сподобався), ну і словацького пива собі і на подарунки друзям. Закупились усім в Теско в Прешові. Ще 100 км по Польщі, затор в Жешуві і в 16.20 поселились в Icam Hotel. 

На море в ХорватіюНа море в Хорватію

Номер дуже просторий. Санвузол величезний. Під час усієї поїздики ми двоє часто жили в трьохмісних номерах. Не знаю чому так заселяли. В жодному готелі не було настільки заповнено, щоб усі двомісні номери були заняті.

Пішли гуляти по місту. Та і повечеряти хотілось. До центру 15 хв. пішки. Навколо готелю багато торгових центрів. З задоволенням гуляли. Польща нам не чужа. Ми відносно часто буваємо тут. Ми розуміємо польську мову. Тому не покидало відчуття, що ми уже майже вдома. А от в Жешуві ми вперше і він нас не розчарував.

 На море в ХорватіюНа море в Хорватію На море в Хорватію На море в Хорватію

Безліч кафе та ресторонів в центрі. Ми вибрали ресторацію Konfityura. Повечеряли пірогами і пляцками (варениками і дерунами) і щасливі пішли в готель. 

Пробіг за день 472 км., розхід 6,8 л.

26.06.2014

Сьогодні ми їдемо додому через Замость і Грубешів. Ці міста найближчі до нас, ми сюди приїжджаємо на закупи. Власне і дорога з Хорватії додому прокладалась через Польщу з метою закупити смачних польських продуктів, до яких ми уже звикли і дуже любимо. А так як ще й в липні у нас закінчувалась віза, то найближчим часом ми в Польщу не попадали.

Прокинулись рано. Поснідали в готелі. Одноголосно вирішили, що це був найкращий готель в подорожі, хоч і найдорожчий 38 євро. Виселились і в 8.05 виїхали з Жешува. Всю дорогу йшов дощ. В 10.40 приїхали в Замосць В супермаркетах Carrefоur i Lidl накупляли продуктів додому. Ще заїхали в Грубешів і в 15.10 приїхали на кордон. 40 хв. на формальності і в 15.50 ми в Україні. +1 година часу.  Тобто в 16.50 ми виїхали з кордону в Луцьк. В 18.05 наша машина припаркувалась в рідному дворі.

Пробіг за день 321 км., розхід 6,5л.

Підсумки поїздки:

- проїхали 3 485 км.

- 240 л бензину

- 4 країни, 7 міст, 6 готелей

Всього потрачено – 16 717 грн.:

- житло – 7 493 грн.

- бензин – 5 115 грн.

- платні дороги – 1396 грн.

- харчування – 2 416 грн.

- купальні Мішкольц – 297 грн.

Ще 4 840 грн. було потрачено на подарунки рідним і друзям, продукти та одяг додому. Але це до витрат на подорож відношення немає. 

Отак закінчилась наша перша подорож. Нам дуже сподобалось подорожувати саме в такому форматі. Витрати на поїздку нас повністю влаштували. Переїзди були комфортними. Житло зручним. Іжа смачна. Погода гарна. Неймовірої краси море, гори і озера. І уже хочеться їхати кудись знову.

 Источник: http://www.doroga.ua/Pages/ReportDetails.aspx?ReportID=1560
Ваше имя:*
Текст комментария:*
Проверка:*


Читать все отзывы

Цриквеница Отзывы

Хорватия. Долмация Фотографий: 4

Хорватия. Долмация

31.01.2013
Город: Макарска
Автор: Адриатика
Хороша Хорватия тем, что огромная часть страны это побережье Адриатического моря, а остальная часть горы, если соединить их получатся острова, которых в Хорватии, если мне не изменяет память, около 2 тыс. Большинство...
ПОЛЮБИТЕ ХОРВАТИЮ! Часть 1: Макарска Ривьера, Дубровник Фотографий: 21

ПОЛЮБИТЕ ХОРВАТИЮ! Часть 1: Макарска Ривьера, Дубровник

02.08.2016
Города: Дубровник, Макарска
Автор: Адриатика
Макарска Ривьера: море, горы, острова Для начала, о том, где именно мы были. Нам хотелось непременно посетить самые знаменитые хорватские города - Сплит и Дубровник, а они находятся на юго-западе Хорватии, в...
Макарска. Гуляем по старому городу Фотографий: 39

Макарска. Гуляем по старому городу

16.01.2013
Город: Макарска
Автор: Адриатика
Как вы, наверное, помните сначала местом нашего базирования была Макарска. Показанный ранее мыс св. Петра делит городское побережье на две бухты. Западная бухта (а мы жили на ее западной стороне) - это типичная...
Смотреть все видео

Цриквеница Видео